Jdi na obsah Jdi na menu

PRVNÍ CVAL ANEB ČABRAKA DABRA

27. 8. 2008

ObrazekTak jak trénink pokračuje? No už mám za sebou 6lekcí s Romčou a mezitím také plno lekcí s paničkou. Panička i Romana si myslí, že ta práce na mě začíná mít dobrý vliv a že prý začínám dělat pokroky. Pracujeme na správném nesení hlavy, zjemńujeme citlivost v hubě a na holeně a sed, ohýbání krku, ustupování atd, atd.. prostě takové ty běžné jízdárenské cviky. Obrazek

Jen při čtvrté lekci jsem měl malinko krizi, žraly mě mouchy a tak jsem byl děsně zpruzenej, protivnej, a dával jsem to patřičně najevo. Jenže Romana si to nenechala líbit a nic mi neodpustila, dokonce jsem myslel že použiju fintu co platila na paničku (říkám tomu krycím názvem - hulahop), jenže Romča mě hned v zárodku prokoukla a nedovolila mě ani se uprdnout ...

ObrazekNo tak jsem už byl pak hodný - takový "mouchy sněztesimě". Ale aspoň nějaký přínos tohle chování pro mě mělo. Panička mě na doporučení Romči pořídila takovou prýma věc na uši, proti mouchám, že prý mě nebudou tolik žrát. A světe div se - čabraka dabra - ono to funguje. A hned jsem mnohem klidnější. Akorát se mi panička pořád směje, že prý vypadám trochu ouchylně. Pořídili to i Kouďákovi a musím říct, že ten v tom vypadá ještě blbjejš než já. No ale co bysme neudělali pro dobro věci a pro pobavení pánečků. (a mezi námi - my si myslíme, že nám to sluší)

Tak a hlavní novinka je ta, že dnes jsem s Romčou prvně cválal. Nejdřív pro jistotu na lonži. A když jsem byl v pohodě tak mě odepla a pustila mě s Romčou na oběžnou dráhu. No a tak jsem dělal co mi řekla. Celkem jsem všechno chápal a nijak jsem neprotestoval. Už jsem měl vše z předchozího tréninku v hlavě srovnaný a tak sem si řekl - co já se tady budu namáhat s nějakým zlobením, stejně má nakonec vždycky poslední slovo Romča nebo panička.... A s tímhle postojem a názorem na věc jsem evidentně mile překvapil jak paničku, tak trenérku, protože mě tam pak mooooc moooc chválili a byly rádi, že přežili.

Jen kouďák z toho asi nemá radost, protože vždy při mém tréninku zaleze raděj do boudy a dělá že tam není. Zřejmě se bojí aby po něm taky něco hnedle nezačly chtít.  

Obrazek

Obrazek

Obrazek