Jdi na obsah Jdi na menu

POZNEJ SVÉHO ČLOVĚKA - ÚVOD

1. 2. 2007

Dostal jsem dost seriozní nápad, poslouchejte ... teda, čtěte:  vzhledem k tomu že v poslední době jsem přečetl mnoho publikací o poznání koní, rád bych vyplnil nedostatek v mezeře na tomto poli co se týká poznání člověka... Inspiraci jsem nabral ve dvou knihách od K.F. Hempflinga: Tanec s koňmi a Poznejte svého koně.

Chtěl bych tedy vytvořit vzorek lidské populace, podle které by si pak každý kůň mohl udělat obrázek o tom , co že je ten jeho člověk vlastně zač a jak na něj.....

Potřebuju ale od Vás, lidí pomoc, moc takových typických představitelů lidského plemene na fotkách nemám ... tak kdo chce může mi poslat fotku u které  bude souhlasit s  tím že na těchto stránkách bude fotografie zveřejněna jako ilustrační foto k jedné ze skupin lidských povah ... takže na vlastní nebezpečí..

Upozornění : Na vytvoření takovéto příručky nemám žádné speciální školení ani zkušenosti v tomto oboru ..... ale  jako odborného poradce si přiberu Luckyho, mého stájového kolegu a ten o tom taky nic neví !!!!!

Psát mi Vaše nápady k danému tématu a hlavně posílat fotky Vašich obličejů můžete na kodyvonbrloh@seznam.cz

Samozřejmě ale úplně nejdřív si vezmu na paškál paničku a pánečka, ti budou koukat co všechno se dá z jejich ksichtů vyčíst... my jim to vytmavíme !!!!!!!