Jdi na obsah Jdi na menu

KONVERZACE PŘI POKERU, KONVERZACE S PŘEDSTAVENÝM

5. 8. 2010

JAK KONVERZOVAT PŘI POKERU

Při pokeru se všeobecně doporučuje mlčet. Nemůžete-li to však přece jen vydržet, rozmlouvejte takto: " Myslíte snad, že nehraji poctivě?"  "O tom není ani řeči. Každý hraje jak umí." "V banku je dvěstě padesát dolarů. Ukažte kartu." "Mám tři krále!" vykřikne radostně partner. "To nestačí. Mám tři esa. To jste nečekal což?" "Jste podovodník!"

Po těchto slovech diváci ustoupí od stolu a místností zavládne tíživé ticho. "Hledáte záminku ke srážce? začal jste tuto při a nezdá se Vám, že byste ji mohl ukončit?"

V té chvíli obvykle dvě pravice sjedou bleskurychle k pažbám dvou revolverů. zahřmí dva výstřely - jeden o okamžik dřív než druhý. Jeden revolver padne s třeskotem na stůl vedle dírky v zeleném ubrusu. Nyní záleží na Vás. Jestliže Váš revolver vystřelil první, byl jste v právu. Seberete výhru a co nejrychleji se poroučíte. Ve druhém případě je zbytečné, abyste v tomto kursu pokračoval....

Obrazek

JAK ROZMLOUVAT S PŘEDSTAVENÝM

Vejdete do šéfovy pracovny s cigaretou v levém koutku úst. Šéf samozřejmě sáhne po zbrani, houkne výstřel a kulka přesně zasáhne cíl: hořící konec Vaší cigarety. Nato řeknete: "Pozval jste mě, šéfe, abyste mi ukázal tento kousek?"  "Nemám rád, když moji lidé kouří v mé přítomnosti." "To jste mohl říct hned šéfe. Nemohl jsem vědět že nesnášíte kouř."

Tím se všechno urovná. Šéf se zasměje a dodá: "Jste hezky odvážný chlapík a to se mi líbí. Tuším, že jste přišel, abyste mě zastřelil?" "Nemyslel jsem to doopravdy. Chtěl jsem Vás jenom požádat o zvýšení platu."

Zůstanete-li i pak naživu, nezbude šéfovi nic jiného, než Vám přidat...

Obrazek